Merrni te rejat më të fundit, të gjitha informacionet e ditës dhe programet e Top Channel, në telefonin tuaj. Surpriza e Rinianit/ Anën “e kryqëzojnë” në studio: Pse nuk shfaqje emocion? Not Now. SPEDIZIONI GRATIS PER ORDINI SUPERIORI A 50€ Home; Uomo. Rama komenton vendimin e dash për Dvoranin, Top News – Rindizen tensionet në Mesdhe/ Avionët grekë, plumba manovër mbi anijen turke, Top News – NATO në Shqipëri pas zgjedhjeve/ Ja shuma që shpenzohet dhe sa avionë do vijnë, Top News – Lustracioni që prej diktaturës/ OSBE ‘merr’ këshilla nga ekspertë shqiptarë, Top News – Sekretari i Shtetit, Anthony Blinken/ Ardian Dvorani, kampion kundër korrupsionit, Top News – Cereale të spërkatura me kokainë/ SHBA, policia mbetet pa fjalë kur gjen `sheqerin`, Top News – 12 vjet burg por i pafajshëm/ Lirohet, ndërron jetë nga sëmundja e rëndë. T-SHIRT; CAPPELLI; Tessuti naturali; Blog; Chi Siamo; Carrello Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. or. perputhen top channel live Gennaio 23, 2021 1 Min Read. Goditen dy grupe kriminale në Itali, 1 arrestime në Shqipëri, “Do t’i marr kuksianët nga Londra me avion…”/ Rama publikon pamjet e reja nga aeroporti i Kukësit, Zyrtare/ Futbollisti Ernest Muçi transferohet nga Tirana në Legia Varshava, ​Këta janë 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë, Anglia rikthen tifozët/ Në stadiume duke nisur nga maji, “Shpërthim” rastesh me Covid në Greqi/ 2.147 të infektuar dhe 22 humbje jete në 24 orët e fundit, ​Osmani-Abbott diskutojnë për konstituimin e institucioneve të reja pas zgjedhjeve të 14 shkurtit, 9 viktima dhe 509 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore, Diaspora/ Jam rikthyer për të kontribuar për vendin tim. Create New Account. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. DASH vlerëson Dvoranin! Share. I Miei Selfie. Forgot account? shoqërore e rritje pagash. Të emigroj sërish opsion jo primar…, “Fillimet sfiduese, mezi thoja mirëmëngjes në gjermanisht. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Top News – Koordinator i trafikantëve të kokainës/ Urdhër italian për të arrestuar të riun fierak, Top News – Dëshmia tronditëse e një nëne…! Ekspertët: Skenari më pesimist vetëm më 2023, Top Story/ Rrëfehet Pëllumb Pipero: Ja përse u infektova pas marrjes së vaksinë Pfizer, Top Story/ Kontrata “kontrabandë” me Pfizer, ekspertët: Nuk përdor paketimin që ka ardhur në Shqipëri, Qeveria një dorë te amnistia fiskale e një te legalizimi i cannabisit. Merkel: Gjermania në valën e tretë të koronavirusit, Riniani surprizon Anën në takimin e dytë: Mos i kafsho buzët ashtu…, ​Biden: 500.000 viktima nga COVID-19, një bilanc pikëllues, 8 kuverta, 48 kabina/ Super-jahti i radhës $500mln i Roman Abramovich përfundon ndërtimin në kantierin gjerman (fotot), Edicioni Informativ, 23 Shkurt 2021, Ora 15:00, Top News – Armët e gjahut, afat deri në 31 maj/ Nëse nuk zbatohet, hyn në fuqi ligji penal. COVID i merr jetën 17-vjeçarit, shoku i fëmijërisë tregon për ëndrrat e të riut: Jemi të shokuar, ai e donte jetën, Situata e Covid-19/ MSh: 15 jetë të humbura dhe 1021 raste të reja në 24 orët e fundit, Zgjedhjet/ Mjekë shqiptarë brenda e jashtë Shqipërisë, letër politikës për mbrojtjen nga Covid: Kemi 7 kërkesa…, Bebja shpëtoi, por nëna jo/ Mjekët tregojnë operacionin e vështirë të 32-vjeçares nga Elbasani, “Do nisim vaksinimin masiv” Rama: Presim përfundimin e marrëveshjes për 360 mijë doza. Top Channel, Tirana, Albania. Seleziona una pagina. Additional menu. perputhen top channel live. Ndihma ekonomike do dyfishohet Rama: Do vijojmë të rrisim edhe pagën minimale, Dvorani u vlerësua nga DASH si një nga 12 personalitete në botë anti-korrupsion, Rama: U godit harbutërisht se s’iu dorëzua të keqes, Topalli shpall kandidatët/10 emrat për garën elektorale në Tiranë, Policia mban peng rrugën/ Tiranë, parkon në mënyrë të jashtëligjshme makinat e sekuestruara, Studentët, provim në auditore/ Korçë, 3500 studentë ndoqën studimet online, Kthesa e papritur, Basha afron ne PD ata që i sulmoi si “tradhtarë”, “Zgjedhjet”, KQZ kërkon informacion mbi numri e pasaportave dhe ID që u ka kaluar afati, Rashiq: Sulmi ndaj djalit tim ishte i paralajmëruar, U konstatuan pa maskat mbrojtëse dhe në kundërshtim me masat anticovid, ndëshkohen me gjobë 984 qytetarë. Invita, Scatta, Conserva e Stampa. Diaspora të japë kontribut për vendlindjen”, Në Shqipëri kam patur pa drejtësi gjatë karrierës… Në Montreal kam gjetur ambient shumë profesional, Shtëpia e Fishtës, e mbyllur/ E restauruar por askush nuk mund ta vizitojë, Gjeniu që tronditi Enverin/ Si u zbulua në vitin ‘62 fëmija 6-vjeçar që para alfabetit zgjidhte problemet e matematikës, Ekspozitë për Pavarësinë/ Historia e luftës për liri e dokumentuar në foto, Vitrina e librit/ Palieteri – Felix Timmermans, Ilaçi i këtyre ditëve – një letërsi e mirë, Top Story/ Kur do të jemi “Covid free”? Useful Links for Parents; Catering Information; Wraparound Care; SIMS Pay; Uniform; Nurture; Thrive; Ofsted Parent View; Free School Meals; Request for Copies; eSafety Advice for Parents Autore:Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. ‘Si shpëtoi vajza ime nga agresori shqiptar’, Top News – Shqipëria në kushtet e një ‘lufte’…! © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Ja çfarë pritet të ndodhë këtë vit, Propozimet e PD për uljen e kontributeve të sigurimeve shoqërore dhe rritje pagash pa kriter, greminë financiare për vendin, Ja pse Shqipëria është e varur nga vaksinat Pfizer dhe Covax, Dy urat osmane të Rrugës së Arbrit/ Vijojnë të përdoren ende, rrezikohen nga mosmirëmbajtja, Shko dhe shëtit nëpër Dibër, nga çatia e Peshkopisë në rrënjët e Kastriotëve dhe mikëpritja e ditëve tona, Shishtaveci i Kukësit, fshati që i bëri goranët të prezantojnë Shqipërinë përtej shqiptarëve, WhatsApp do të bllokojë përdoruesit që nuk pranojnë kushtet e përdorimit, Qindra dronë krijuan në qiell “The Starry Night” të Van Gogh, duke hyrë në rekordet Guinness (Foto+video), Përshëndetje nga Marsi!/ Sonda e NASA-s, Perseveranve, dërgon pamjet e para. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Top News – Shkupi i përvishet Brukselit/ `BE nuk na ndihmoi me vaksinat`! Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. da | Gen 24, 2021 | Senza categoria | 0 commenti | Gen 24, 2021 | Senza categoria | 0 commenti Watch live, find information here for this television station online. Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . 200 trupa përfundojnë në det pas shembjes së një varreze, SHBA/ Arrestohet gruaja e mbretit të drogës ‘El Chapo’, akuza për trafik droge e tentativa për të arratisur bashkëshortin nga qelia, Varje nga vinçi, gishta të prerë në gijotinë/ Irani shton dënimet brutale për dhënë shembullin anti-krim (fotot), Pamjet/ Ministria e Mbrojtjes turke: Avionët turq godasin me saktësi 100%, Përfundon me sukses Ura e Vashës në Rrugën e Arbrit, Trafik kokaine me tonelata/ 34 persona në pranga! Denaj kjo çon vendin në greminë financiare, Herbalisti:Vijnë pafund çifte që kërkojnë produkte që rrisin epshin- Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Mësuesja:Jam e divorcuar prej 20 vitesh dhe akoma jetoj me qira-Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Aktivistja: Punoja natën, mu desh të sfidoj opinionin e njerëzve- Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Flet eksperti:Kreditë e buta janë paradoksale, ka shumë burokratësi-Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Nostalgji: Flaka Krelani në e “E Diell” me Arbana Osmanin, “Versioni i ri i COVID mund të jetë në Kosovë”-mjeku tregon situatën-Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Mesazhi i ndjerë I shoqes së ngushtë të Qamilit: La ëndrrat në mes- Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Shoku i Milit tregon për bisedën e fundit:Ja çfarë më tha!-Shqipëria Live 23 Shkurt 2020, Nëna të vetme,të dhunuara,të divorcuara,betaja e pamundur për 1 strehë-Shqiperia Live23 Shkurt 2021, “Uji i kokosit”, viagra natyrale, herbalisti: Bën çudira!- Shqiperia Live 23 Shkurt 2021, 80 vjeçarje tregon se si i shpëtoi shpërthimit të bombolës së gazit-Shqiperia Live 23 Shkurt 2021, Kovidi i mori jetën 17 vjeçarit, flet shoku: I mbetën ëndrrat në mes-Shqiperia Live 23 Shkurt 2021, Wake Up/ Edhe jetëgjatësia e martesës është e shkruar në gjene, Wake Up/ Kantautori Naser Berisha, rikthehet pas 15 vitesh me një album muzikor, PD pagëzon koalicionin opozitar  me emrin e sloganit të fushatës së saj  “Shqipëria  Fiton”, regjistrohet nesër ne KQZ, “Bëhu gati se do të të vras!”/ Sulmi i shqiptarit ndaj ish të dashurës greke: Në fillim tentoi ta helmojë me shiringë, më pas e goditi me thikë në mes të rrugës, Trajtimi i pacientëve të infektuar, hapet pavioni Covid në Elbasan, Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021, Jasmina po na bën konfuz të gjithëve, një takim shumë i bukur me Erlindin​ Përputhen, 22 Shkurt 2021, Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Macja $3000 e Cristiano Ronaldos goditet nga makina jashtë shtëpisë në Itali (fotot), Me pantallona të zbërthyera, Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit, Pamjet/ Horror në Itali! !!!! Serbia të demokratizohet,nisi 4 luftëra! Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Public Figure. SHBA vlerësim për Ardian Drovanin, Sekretari i shtetit Blinken e rendit mes 12 kampionëve të antikorrupsionit. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Related Pages. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Registrati ed utilizza per 7 giorni gratuitamente la nostra piattaforma Close Top Banner. Kurti: Do kemi shumicën pa koalicion. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . See more of Perputhen Top Channel on Facebook. Arriti fitore spektakolare ndaj Charlton/ Marku: Më tha do të të shtrij në tokë, pasi e munda i thashë…, Cilat janë trendet e thonjve për këtë pranverë, Top Talk:PD flet për ulje sig. “Ngaqë u dashurova…”/ Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin?! Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Open Përputhen Top Story Hell’s Kitchen Dua të të bëj të lumtur Portokalli Aventurierët E Diell Gjurmë Shqiptare Shqipëria LIVE Top Talk Ftesë në 5 Fiks Fare Procesi Sportiv Wake Up Hipokrati Exclusive Fshatrat e Shqipërisë Oferta më e mirë Lindje&Perëndim Shiko kush LUAN VIP Club Në Shtëpinë Tonë Top Music Awards Top Show The Voice Kids Pushime on Top JEHO Soirée … Nuk e lë në dorë të BE-së/ Analistët: SHBA do të kërkojë angazhim në dialog, Zbulohet lista e financimit të prodhimeve kinematografike në Greqi, mes tyre dhe prodhime shqiptaro-greke, Infermierja suedeze/ Ndjek një festival të tërë filmi, e vetme në një far, “Ngadhënjim mbi vdekjen”, jehonë të madhe në Kinë/ Protagonistja e filmit tregon për vizitën në shtetin aziatik: Më pritën si yll hollywood-i, u befasova…. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Home Page; Offerta; Registrati. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Presidenca i përgjigjet Ramës: O faqezi, Ramaforma jote ngordh më 25 prill! Top News – Arrestimi i gruas së El Chapos/SHBA po i dërgon meksikës një paralajmërim! Top News – Çertifikata e vaksinimit/ Shpresa e Greqisë për sezonin turistik, Gjobat për maskat nuk ndalen/ Policia ndëshkon 984 qytetarë në rrugët e vendit, Zbulohen vizatime 17300 vjeçare të kangurëve (Fotot), Beyonce në ndihmë të banorëve të prekur nga stuhia e dëborës në Teksas, “Parajsa mbi tokë”, zona e Portonovës në Vlorë mahnitëse në këtë periudhë të vitit (Pamjet). Xhentili. EM15. Vaksinohen personalitetet/ Dozën e parë të vaksinës e morën edhe të moshuar … Log In. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Soluzione unica per le foto delle cerimonie. Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Qeveria i kërkon leje parlamentit për ushtrinë, Top News – ‘E drejta vonon, por nuk harron…’! Barcaleta per qejf. Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rënde e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021, Andit i ikën truri nga takimi i Jasminës me Erlindin – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Jasmina “zhvesh” nudo në dëborë Erlindin – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Antonela në ngashërim; Babai na kërcënonte, më dhunonte mamanë – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Andi: U dëshpërova që Jasmina nuk më zgjodhi ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021, Mevlani i tronditur, përqafon Antonelën pas historisë së rëndë të jetës së saj – Përputhen, Brenda zemrës Jasmina shkruan dy emra djemsh ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021, Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Puthje, përqafime lojëra në takimin e Jasminës – Përputhen, 22 Shkurt 2021, “Babai na rrihte edhe në fëmijëve, unë nuk bëja dot gjë” – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Erlindi eksitohet në takimin me Jasminën, studio shpërthen në të qeshura – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Jasmina po na bën konfuz të gjithëve, një takim shumë i bukur me Erlindin ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021, Bora nuk mban dot vetën, përlotet me historinë e Antonelës – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime ​- Përputhen, 19 Shkurt 2021, Juli sërish batuta, këtë herë për Anotnelën ​- Përputhen, 19 Shkurt 2021. Gaming Video Creator. !Beni FOLLOW ne TikTok per te ndjekur LIVESTREAMIN pa nderprerje!!!! Emri/ Pjesë e 34 të arrestuarve për trafik kokaine në Itali, kush është shqiptari i arrestuar! I tuoi dati; Modifica i tuoi dati; Esci; perputhen top channel live.